Не випадкові випадковості головної редакторки журналу ELLE Соні Забуги

Даний пост буде написаний українською, тому що діалог цієї чудової і надихаючої жінки з аудиторією вівся нею. 

Сьогоднішній ранок я провела в чудовій компанії на заході Соня Забуга “Моя суперсила”, організованому в межах ініціативи Woman for Woman, за підтримки проекту “Я зможу” (започаткованого Фондом Олени Пінчук та Фундацією Кока-Кола). Недивлячись на похмуру дощову погоду, зустріч була затишною та надихаючою. В цьому заслуга і організаторів, і модератора Леоніда Мартинчика, і, власне, головної редакторки журналу ELLE Соні Забуги.

Ділюся з вами деякими думками та тезами, що звучали в нашій розмові. А говорили про:

Ранок Соні Забуги:

Мій ранок – це кава. На жаль, на якісь ранкові ритуали я просто не маю часу.  Сплю до останнього… Вважаю гарний сон надважливим. Також, ранок для мене це час для enjoy the sielence. Я звикла все робити швидко. Макіяж роблю за 5 хвилин, тому маю можливість зранку продивитись фото в Instagram та надихнутись.

Про труднощі:

Якщо в тебе є мрія ти маєш над нею працювати. Чим амбіційніші, чим гдобальніші цілі ти ставиш для себе, тим краще. Якщо ти відчуваєш, що немаєш сил – бери паузу, дай собі час подумати і починай працювати знов. Життя не має бути перенасичнним проблемами. Позитивний погляд на світ та почуття гумору його точно полегшують.

Про вік:

Для мене найкомфортніший вік – за 30. Бо ти вже краще себе розумієш, знаєш, що тобі цікаво, а що ні, маєш певний досвід. Цікаво, що “комплекс віку” з’явився у мене з 16 років. З того часу я на кожен день народження думала: “Оце вже вік… Це вже серйозна цифра” 🙂

Те, як знайти своє призначення:

Часто доля знаходить тебе сама.

Соня зізналася, що в журналістику потрапила випадково і не планувала пов’язувати своє професійне життя з модою та глянцем. А також, що з нею постійно трапляються несподіванки та випадковості. Особливо в ключових життєвих моментах.

Те, Що таке стиль:

Для мене стиль – це почуття міри, межи. Якщо ви overstyle –  це не добре. Коли ви бачите новий тренд – зачекайте. Не треба одразу приміряти все на себе і так виходити в світ. Треба знати, що пасує саме вам. І обирати такі речі.

 

Тренди осені 2018 від Соні:
  • З того, що мені подобається – кольорові речі. Якщо ви не готові носити колір, то додайте його хоча б у вигляді аксесуарів.
  • Я фанатка епохи 70-х.

*Скоро вийде капсульна колекція з елементами 70-х від ANDRE TAN створена в кооперації з Сонею.

  • Також я прихильниця LITKOVSKAYA та Elena Burenina. Вони мої модні орієнтири на цю осінь (і не тільки).
Успішну жінку XXI ст.:

Успішна жінка XXI століття повинна тримати руку на пульсі подій.  Мати час на себе. Любите себе. Поганий сигнал, якщо ти втратила інтерес до себе.  Звичайно, що жінка у якої є сім’я, діти може бути успішною. Головне знайти час та бажання для роботи, яку ти любиш.

Сучасних українських жінок:

Українська жінка активна, приваблива, емоційна, любить життя, випромінює енергію та позитив.

Що надихає:
  • Подорожі (будь-які),
  • Можливість бути в русі,
  • Instagram. Я візуал, а там багато надихаючої краси.
  • Зміна обстановки.
Суперсилу Соні:

Я вмію використовувати випадкові невипадковості.

Соня Забуга видалась мені досить скромною, проте, легкою та цікавою людиною у спілкуванні. Після цього заходу я ствердилась у думці, що можливо все, якщо дуже захотіти, довіритись світові, своїй інтуіції. А також, якщо багато і наполегливо працювати.

 

Аньця Саман

Психолог, лайф-коуч. Досліджую щастя, практикую slow life

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутись вверх