Про мене

Привіт! Ця сторінка присвячена мені і тому чим я займаюсь. Почну з того, що я люблю життя, а тому цікавлюсь різними його аспектами, дуже подобається досліджувати світ.

Якщо говорити про мене офіційно, то я  – Аньця Саманавтор ідеї і творець цього блогу. Дипломований психолог, консультант в методі позитивної психотерапії, спеціаліст в області художньої культури, етики та естетики, професійний коуч  ICF, автор статей.

В професійному плані я пройшла і проходжу багато навчань, адже для мене важливо фахово надавати допомогу і спиратись на доказові методи. Ось тут можна переглянути мої дипломи і сертифікати.

А якщо про мене без офіціозу, то я людина різностороння, весела, активна і комунікабельна. Сфера моїх інтересів досить широка: мистецтво (особливо кіно), біг, кулінарія, подорожі, обожнюю тестити нові хоббі. Вивчаю щастя (професійно в теорії та на практиці),  практикую Joie de vivre – живу зі смаком.

Факти про мене:

  • 17 років в любові з психологією (з часів написання першої наукової роботи для МАН в 2007), консультантка в методі Позитивної транскультуральної психотерапії  (вища психологічна освіта, диплом з відзнакою (2013), і велика кількість додаткових тренінгів та програм), більше 3000 годин клієнтської практики.
  • В не меншій любові і з коучингом, починаючи з 2018-го року (закінчила Міжнародний Еріксонівський Університет коучінгу (Канада), веду практику в навчальних коучингових програмах школи Lifestream, провела більше 1000 годин клієнтської практики).
  • Досліджую тему щастя. Пишу про це в блозі.
  • 15 років в стосунках з чоловіком. Разом відвідали майже 30 країн (і не збираємось зупинятись), маємо кішку Леоніда, ведемо бізнес в IT-сфері.
  • Люблю активний спосіб життя, займаюсь бігом (мрію пробігти півмарафон) та фітнесом.
  • Обожнюю мистецтво, не дарма в університеті у мене була спеціалізація “Культурологія”. Багато років була поєднана з event-сферою. Тому на моїх сесіях особлива, невимушена, вільна та творча атмосфера.
  • Щиро люблю людей, цікавлюсь і захоплююсь ними.  Завжди моя діяльність була нерозривно пов’язана з ними: від організатора кіно-фестивалю та анти-кафе, журналіста до HR-а в IT компанії і ось вже багато років психолога і коуча.

У мене найкраща в світі робота! Я допомагаю людям справлятись з труднощами, знаходити їх особисту формулу щастя, супроводжую на шляху зростання в усіх сферах життя, надихаю досягати цілі з задоволенням і жити усвідомлено.

Я люблю життя і обожнюю експерименти. Тому запрошую тебе в свій світ, ділюсь своїми поглядами, досвідом і знаннями. Давай святкувати життя!

З любов’ю, Аньця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутись вверх