Про мене

Привіт! Ця сторінка присвячена мені і тому чим я займаюсь. Почну з того, що я люблю життя, а тому цікавлюсь різними його аспектами. Це повпливало на мій вибір професії, а точніше професій (чогось одного мені завжи замало).

Я професійний коуч ICF та психолог. Раніше займалась журналістикою, event-організацією та HR в IT. Це великі напрями, яким я присвячувала багато часу. Зараз паралельно до психологічної і коучингової діяльність я працюю з чоловіком над спільним IT-бізнесом. Крім цього у мене багато захолень, я люблю писати. Писати та надихати людей. Щоб все це якось поєднати я створила цей блог.

Якщо говорити про мене офіційно, то я  – Аньця Саманавтор ідеї і творець цього блогу. Дипломований психолог, спеціаліст в області художньої культури, етики та естетики, професійний коуч  ICF, автор статей.

А якщо про мене без офіціозу, то я людина різностороння, весела, активна і комунікабельна. Сфера моїх інтересів досить широка: мистецтво (особливо кіно), біг, кулінарія, подорожі, йога, обожнюю тестити нові хоббі. Вивчаю щастя (професійно в теорії та на практиці),  практикую slowlife – живу повільно та зі смаком. Пропагую усвідомленість.

Факти про мене:

  • 16 років в безумовній любові з психологією  (вища психологічна освіта (2013), консультантка в методі Позитивної транскультуральної психотерапії і велика кількість додаткових тренінгів на програм), а з 2018 року і з коучінгом (закінчила Міжнародний Еріксонівський Університет коучінгу (Канада), була асистентом в навчальних програмах, веду практику в навчальних коучингових програмах, провела більше 600 годин клієнтської практики).
  • Досліджую тему щастя. Пишу про це в блозі.
  • 15 років в стосунках з чоловіком. Разом відвідали більше 20 країн (і не збираємось зупинятись), скоро переїдемо у власну квартиру, маємо кішку Леоніда, ведемо бізнес в IT-сфері.
  • Люблю активний спосіб життя, займаюсь йогою, бігаю (мрію пробігти півмарафон).
  • Обожнюю мистецтво, не дарма в університеті у мене була спеціалізація “Культурологія”. Багато років була поєднана з event-сферою. Тому на моїх сесіях особлива, невимушена, вільна та творча атмосфера.
  • Щиро люблю людей, цікавлюсь і захоплююсь ними.  Завжди моя діяльність була нерозривно пов’язана з ними: від організатора кіно-фестивалю та анти-кафе, від журналіста до HR-а в IT компанії і ось вже багато років психолога і коуча.

У мене найкраща в світі робота! Я допомагаю людям справлятись з труднощами, знаходити їх особисту формулу щастя, супроводжую на шляху зростання в усіх сферах життя, надихаю досягати цілі з задоволенням і жити усвідомлено.

Я люблю життя і обожнюю експерименти. Тому запрошую тебе в свій світ, ділюсь своїми поглядами, досвідом і знаннями. Давай святкувати життя!

З любов’ю, Аньця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутись вверх